LUFU.WEBGARDEN.cz | The Prodigy & Radiohead

stránky jsou optimalizovány pro prohlížeč Mozilla Firefox

Home

Před týdnem Prodigy spustili své zbrusu nové oficiální stránky. Oproti předchozím je to velká změna a to k lepšímu. Na novém webu se tak dočkáme novinek, ty byly sice i na starém, ale vypadá to, že zde nás budou informovat častěji a tak možná přibude novinek i tady, protože zjistit něco nového o této skupině je v současnosti docela namáhavé.

Dalšími hlavními inovacemi jsou mimo jiné také přidaná biografie, diskografie a fotky skupiny. Design stránek se také celkem povedl.

http://theprodigy.com/
Dlouho jsem tu nezmínil žádného interpreta kromě těch, kterými se tu hlavně zabývám. Ona to není ani tak zmínka, jako náhoda, že jsem brouzdal po internetu a na youtube jsem narazil na novou verzi singlu Toca's Miracle od Fragmy.
Posledni komentare
19.07.2012 16:42:17: You've very well info these. Also visit my blog :: nieruchomości rzeszów
Na veřejnost prosákla informace, že kapela chystá "bestofku" svých hitů. Ta by měla vyjít v červnu tohoto roku, podle předběžných informací konkrétně 2.6. A co od toho můžeme očekávat?
Jak už jsem předesílal v jednom ze starších článků, Radiohead chystali remixy své nejnovější desky In Rainbows. Tento čas již nastal. Remixy však nebudou (alespoň zatím) na cd, ale všichni si je můžou zdarma stáhnout na internetu.
V poslední době nebylo moc času věnovat se obsahu webu a to z různých důvodů. A tak jsem si teď našel chvilku pro to, abych alespoň shrnul co se událo za poslední měsíc ohledně Radiohead. Ti vášnivější jistě ví, ale někdo možná nemá čas složitě hledat novinky na internetu a pro takové je dnešní shrnutí uplynulého měsíce.
Na popud jsem se dal do hledání plné verze tohoto tracku.
Abych pravdu řekl, tak docela makačka. Existuje několik verzí. Tu kterou tu nabízím k poslechu nese přímo název Shadow. Ale je ještě track s názvem Shadow Of The Devil. Popravdě nevím jaký je mezi nimi rozdíl, přijde mi, že je jen jinak zmixovaný. Jinak zvuky, melodie, všechno stejné.
1  
2  
3