LUFU.WEBGARDEN.cz | The Prodigy & Radiohead

stránky jsou optimalizovány pro prohlížeč Mozilla Firefox

Home

Nové album Radiohead bude k mání za 8 dní

Po nedávných zprávách, že vydání nové desky provází komplikace s nahráváním, přichází nová zpráva, a to taková, že toto album bude k mání již 10. října letošního roku. Informace je čerpána přímo z nejpovolanějšího zdroje a to stránky http://www.myspace.com/johnnygreenwood, kde to uvádí přímo člen kapely.

10. října však nevyjde cédéčko jako takové, ale bude možné si ho stáhnout na placeném downloadu
http://www.inrainbows.com. Na této stránce je možné si desku předobjednat a je možné si předobjednat tzv. Discbox, který bude obsahovat dva 12-ti palcové vinyly, digitální fotografie, artworky, booklety a hlavně cd s dalšími novými písničkami, které se na album nevešly. Discbox bude však k mání až 3. prosince.

Skupina tak obešla problém s hudebním vydavatelstvím a deska bude ke koupi pouze přímo od nich. Navíc dávají možnost, aby si každý navrhl vlastní cenu za toto album, nejnižší částka je stanovena zhruba na půl libry + poplatky za transakci. Fanoušci si ji tak mohou pořídit v přepočtu zhruba za 40 kč. Tím chce skupina eliminovat pirátské stahování z internetu, byť na tom asi moc nevydělá, ale pořád lepší než vůbec nic. Toto se týká pouze digitálního formátu. U discboxu se cena pohybuje kolem 40 liber.

Pokud by chtěl někdo klasické cédéčko bude si muset nejspíš nějaký čas počkat, než kapela podepíše smlouvu s nějakým hudebním vydavatelstvím.

Tato deska ponese název In Rainbows a bude obsahovat celkem těchto 10 skladeb:

01 15 Step
02 Bodysnatchers
03 Nude
04 Weird Fishes/Arpeggi
05 All I Need
06 Faust Arp
07 Reckoner
08 House Of Cards
09 Jigsaw Falling Into Place
10 Videotape
Žádné komentáře