LUFU.WEBGARDEN.cz | The Prodigy & Radiohead

stránky jsou optimalizovány pro prohlížeč Mozilla Firefox

Novinky

Na veřejnost prosákla informace, že kapela chystá "bestofku" svých hitů. Ta by měla vyjít v červnu tohoto roku, podle předběžných informací konkrétně 2.6. A co od toho můžeme očekávat?
V poslední době nebylo moc času věnovat se obsahu webu a to z různých důvodů. A tak jsem si teď našel chvilku pro to, abych alespoň shrnul co se událo za poslední měsíc ohledně Radiohead. Ti vášnivější jistě ví, ale někdo možná nemá čas složitě hledat novinky na internetu a pro takové je dnešní shrnutí uplynulého měsíce.

Aktualizováno 13.11.2007


Po vydání poslední desky skupiny Radiohead v digitální podobě, jenž je ke stažení za menší, či větší poplatek na stránkách www.inrainbows.com, následovaly několika týdenní spekulace o tom zda, kdy a pod kým vyjde album na cd nosiči. Nyní přichází informace, že se kapela "upsala" vydavatelství XL Recordings.
Po nedávných zprávách, že vydání nové desky provází komplikace s nahráváním, přichází nová zpráva, a to taková, že toto album bude k mání již 10. října letošního roku. Informace je čerpána přímo z nejpovolanějšího zdroje a to stránky http://www.myspace.com/johnnygreenwood, kde to uvádí přímo člen kapely.
Je to tak. Zhruba před dvěma týdny kapela zveřejnila informaci, že nové, v pořadí již 7. album je dokončeno.

Fanoušci by však neměli předčasně jásat, nikdo totiž (myslím opravdu nikdo, ani kapela) neví, kdy deska vyjde. Nemají totiž smlouvu s žádným vydavatelem a tak si na novou placku budeme muset počkat při nejlepším na začátek nového roku.