LUFU.WEBGARDEN.cz | The Prodigy & Radiohead

stránky jsou optimalizovány pro prohlížeč Mozilla Firefox

Novinky

Radiohead - novinky za prosinec

V poslední době nebylo moc času věnovat se obsahu webu a to z různých důvodů. A tak jsem si teď našel chvilku pro to, abych alespoň shrnul co se událo za poslední měsíc ohledně Radiohead. Ti vášnivější jistě ví, ale někdo možná nemá čas složitě hledat novinky na internetu a pro takové je dnešní shrnutí uplynulého měsíce.
Takže v první řadě Radiohead pustili do oběhu videoklip k songu Jigsaw Falling Into Place, který se, jak jistě všichni ví, nachází na nejnovějším albu této skupiny In Rainbows. Klip je dost nenáročný a nedá se mluvit ani o kvalitním klipu. Nicméně mě osobně dopomohl k tomu, aby se mi tahle písnička začala konečně líbit. Předtím mě nijak nezaujala a teď je z ní má jedna z oblíbenějších z této desky. Klip můžete skouknout zde.

Druhou "staronovinkou" je, že kapela ukončila online prodej alba In Rainbows. Stalo se tak 10. prosince. A od 31. prosince se zahájí prodej desky ve fyzické podobě, tedy na cd a na vinylu. Zhruba o dva týdny později by měl následovat první singl a to již zmiňovaný Jigsaw Falling Into Place.

Stejně tak za 2 týdny vyjde remix tohoto alba, který ponese název Rainydayz, ale bude obsahovat pouze 8 tracků. Které to budou, není známo. Tento remix bude k mání opět jako placený download. A pro ty, kteří si tímto způsobem stáhli In Rainbows, bude remix zadarmo, postačí jen e-mailem doložit nákup desky přes internetový obchod kapely.

Poslední informací, která tento sestřih ukončí, jsou remixy písní z Yorkeovi solové desky. Ty vyjdou na třech vinylech a na každém budou 3 remixy v tanečních rytmech. Ty by měly vyjít začátkem roku 2008.
Žádné komentáře